“harita bizim işimiz” Konusunda uzman kişilerle çalışmanın rahatlığını yaşayın Tel 0212 470 00 16/17    05322730489

Kullanılan Türkiye ve İstanbul Haritalarının Telif hakları Bize ait olup Haritalarımız Harita Genel Komutanlıgı Onaylıdır.


Arkeolog Mehmet ÇuhadarSayın Yönetici,

Öncelikle siz ve güzel ülkemiz için çok başarılı bir Turizm sezonu dileriz.

Ülkemize gelen yabancı misafirlerinize özel bir hediye vermeyi planlıyorsanız size bir önerimiz olacak.

Misafirlerinize onları çok mutlu edecek ve sizin hizmetinizde de farklılık yaratacak bir hediye vermek ister miydiniz ?

Misafirlerinizin ülkemizde kalışları sırasında ellerinden düşürmiyecekleri, ülkemizi ve firmanızı tanıtan çok faydalı bir hediye sunmak ister miydiniz ?

Misafirlerinize hiçbir zaman atmayacakları, ülkelerine götürerek ve üzerindeki bilgileri başkalarını ile paylaşacakları kalıcı bir hediye vermek ister miydiniz ?

Misafirlerinize Firmanızın ve ülkemizin tanıtımına katkısı yanı sıra üzerinde sizin iletişim bilgileriniz olan ve size yeni müşteriler kazanmanıza yardım edecek bir hediye vermek ister miydiniz ?

Bu sorulardan bazılarına cevabınız evet ise size bir önerimiz olacak.

Biz yıllardır hizmetlerinde bir farklılık yaratmak isteyen seyahat acentaları ve oteller için sadece onlara özgü ve onların istekleri doğrultusunda bilgiler içeren harita-broşürler tasarladık. Tasarladığımız haritaların ülke ve firma tanıtımına katkısı yanında haritalarımıza ekledigimiz bilgilerin müşterilerimiz için büyük kazanımlara neden olduğunu gururla ve sevinçle izledik.
Sizin için özel tasarlayacagımız Harita broşürü Yurtiçi ve Yurtdışındaki Turizm Fuarlarında kullanabilir, sponsor firmalar yardımı veya reklam alarak ekonomik bir şekilde sahip olabilirsiniz.
Sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Web sitemizi ziyaret ederek işlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizlerle çalışmak bizleri onurlandıracaktır.

Not:
 Kullanılan Haritaların tümü Telif hakları Bize ait olup ve Harita Genel Komutanlığından Onaylı yasal haritalardır. Kesinlikle telif haklarına sahip olunmayan hiç bir harita, fotoğraf ve çizim kullanılmamaktadır.