“harita bizim işimiz” Konusunda uzman kişilerle çalışmanın rahatlığını yaşayın Tel 0212 470 00 16/17    05322730489

Kullanılan Türkiye ve İstanbul Haritalarının Telif hakları Bize ait olup Haritalarımız Harita Genel Komutanlıgı Onaylıdır.


Arkeolog Mehmet ÇuhadarRESTORAN HARİTA BROŞÜRLER

Sayın  Yönetici
Öncelikle size çok başarılı bir 2014 Turizm sezonu dileriz. Yerli yabancı misafirlerinize restoranınızı tanıtacak kalıcı ve faydalı özel bir hediye vermeyi planlıyorsanız size bazı sorularımız ve bir önerimiz olacak.

Restorannızı ziyaret eden müşterilerinize
onları çok mutlu edecek ve sizin hizmetinizde de farklılık yaratacak bir hediye vermek ister miydiniz ?

Müşterilerinizin ülkemizde kalışları sırasında ellerinden düşürmiyecekleri, ülkemizi, şehrimizi ve restoranınızı tanıtan ve restoranınızın devamlı gündemde kalmasını sağlayan faydalı bir hediye vermek ister miydiniz ?

Müşterilerinize hiçbir zaman atmayacakları, ülkelerine götürerek ve üzerindeki bilgileri başkalarını ile paylaşacakları dolayısıyla sizi devamlı olarak gündemde tutacak bir hediye vermek ister miydiniz ?

Müşterilerinize ülkemizin tanıtımına katkısı yanı sıra üzerinde sizin iletişim bilgileriniz olan ve size yeni müşteriler kazanmanıza yardım edecek bir hediye vermek ister miydiniz ?

Bu sorulara en azından bir çoguna cevabınız evet ise size bir önerimiz olacak. Biz yıllardır hizmetlerinde bir farklılık yaratmak isteyen Turizm Sektöründeki dostlarımız için için sadece onlara özgü harita broşürler tasarladık. Doslarımız için Tasarladığımız harita bröşürlerin ülke ve firma tanıtımına katkısını, haritalarımıza ekledigimiz bilgilerin nice yeni müşterilerin kazanılmasına neden oldugunu gururla izledik. Yurtdışındaki Turizm Fuarlarında da kullanabileceginiz, ekonomik bir şekilde sahip olabileceğiniz size özgü bir harita broşür yapmaktan onur duyacağız.
Saygılarımızla

Web sitemizi ziyaret ederek işlerimiz hakkında daha detaylı Bilgi alabilirsiniz.
Sizlerle çalışmak bizleri onurlandıracaktır.
Haritalarının tamamı Harita Genel Komutanlığından Onaylı yasal haritalardır.


Bodrum bölgesi konusunda Telif hakları bize ait olan ve Harita Genel Komutanlıgı onaylı Bodrum Yarımada, Bodrum Merkez Haritası ve Güney Ege haritalarını kullanıyoruz.