“harita bizim işimiz” Konusunda uzman kişilerle çalışmanın rahatlığını yaşayın Tel 0212 470 00 16/17    05322730489

Kullanılan Türkiye ve İstanbul Haritalarının Telif hakları Bize ait olup Haritalarımız Harita Genel Komutanlıgı Onaylıdır.


Arkeolog Mehmet ÇuhadarSayın Yönetici,
Öncelikle size çok başarılı bir 2014 Turizm sezonu dileriz. Ülkemize gelen ve otelinde konaklayan yabancı misafirlerinize özel bir hediye vermeyi planlıyorsanız size bazı sorularımız ve bir önerimiz olacak.

Otelinizde kalan misafirlerinize
onları çok mutlu edecek ve sizin hizmetinizde de farklılık yaratacak bir hediye vermek ister miydiniz ?

Misafirlerinizin ülkemizde kalışları sırasında ellerinden düşürmiyecekleri, ülkemizi ve otelinizi tanıtan çok faydalı bir hediye vermek ister miydiniz ?

Otel Misafirlerinize hiçbir zaman atmayacakları, ülkelerine götürerek ve üzerindeki bilgileri başkalarını ile paylaşacakları kalıcı bir hediye vermek ister miydiniz ?

Otel Misafirlerinize Otelinizin ve ülkemizin tanıtımına katkısı yanı sıra üzerinde sizin iletişim bilgileriniz olan ve size yeni müşteriler kazanmanıza yardım edecek bir hediye vermek ister miydiniz ?

Bu sorulara en azından bir çoguna cevabınız evet ise size bir önerimiz olacak. Biz yıllardır hizmetlerinde bir farklılık yaratmak isteyen seyahat acentaları ve otelller için sadece onlara özgü harita broşürler tasarladık. Tasarladığımız haritaların ülke ve firma tanıtımına katkısını, haritalarımıza ekledigimiz bilgilerin nice yeni müşterilerin kazanılmasına neden oldugunu gururla izledik. Yurtdışındaki Turizm Fuarlarında da kullanabileceginlz, sponsor firma yardımı veya reklam alarak ekonomik bir şekilde sahip olabileceğiniz size özgü bir harita broşür yapmaktan onur duyacağız.


OTELLER HARİTA BROŞÜRLER