“harita bizim işimiz” Konusunda uzman kişilerle çalışmanın rahatlığını yaşayın Tel 0212 470 00 16/17    05322730489

Kullanılan Türkiye ve İstanbul Haritalarının Telif hakları Bize ait olup Haritalarımız Harita Genel Komutanlıgı Onaylıdır.


Arkeolog Mehmet Çuhadar



Sayın  Yönetici,
Öncelikle size çok başarılı bir 2014 Turizm sezonu dileriz. Yerli yabancı misafirlerinize mağazanızı tanıtacak kalıcı ve faydalı özel bir hediye vermeyi planlıyorsanız size bazı sorularımız ve bir önerimiz olacak.

Magazanızı ziyaret eden müşterilerinize
onları çok mutlu edecek ve sizin hizmetinizde de farklılık yaratacak bir hediye vermek ister miydiniz ?

Müşterilerinizin ülkemizde kalışları sırasında ellerinden düşürmiyecekleri, ülkemizi, şehrimizi ve magazanızı tanıtan faydalı bir hediye vermek ister miydiniz ?

Müşterilerinize hiçbir zaman atmayacakları, ülkelerine götürerek ve üzerindeki bilgileri başkalarını ile paylaşacakları ve sizi devamlı olarak gündemde tutacak kalıcı bir hediye vermek ister miydiniz ?

Müşterilerinize ülkemizin tanıtımına katkısı yanı sıra üzerinde sizin iletişim bilgileriniz olan ve size yeni müşteriler kazanmanıza yardım edecek bir hediye vermek ister miydiniz ?

Bu sorulara en azından bir çoguna cevabınız evet ise size bir önerimiz olacak. Biz hizmetlerinde bir farklılık yaratmak isteyen Turizm Sektöründeki dostlarımız için için sadece onlara özgü harita broşürler tasarlıyoruz ve Tasarladığımız harita bröşürlerin ülke ve firma tanıtımına katkısını, haritalarımıza ekledigimiz bilgilerin nice yeni müşterilerin kazanılmasına neden oldugunu gururla izliyoruz. Yurtdışındaki Turizm Fuarlarında da kullanabileceginiz, ekonomik bir şekilde sahip olabileceğiniz size özgü bir harita broşür yapmaktan onur duyacağız.